0878441798 , 0878248127 | 10:00 - 19:00
Пон. - Пет. от 10:00 до 19:00ч.
гр.Варна ул.Парижка комуна 33
Затвори кошницата

Кошницата е празна

ZYXEL Transceiver Modules SFP-LX-10

няма наличност
ZYXEL Transceiver Modules SFP-LX-10

Продуктов код: ZYXEL-SFP-SX-D

162 , 00 лв

 Уважаеми клиенти, продуктите в сайта pcpointbg.com се предлагат само срещу предварително заплащане. За повече информация, запознайте се с нашите условия за ползване.

 Метод за заплащане: Предплащане в брой, на място в офиса на PCPoint Computers, гр.Варна, ул.Парижка комуна 33.

  Доставка: От 1 до 3 работни дни след предплащане, на място в офиса на PCPoint Computers, гр.Варна, ул.Парижка комуна 33.

Характеристики:

Производител ZYXEL
Модел SFP-LX-10
Гаранция 36

Описание:

Up to 1.25Gb/s data links
Hot-pluggable SFP footprint
1310nm Fabry-Perot (FP) laser transmitter
Duplex LC connector
Up to 10km on 9/125µm Single-mode Fiber
Metal enclosure, for lower EMI
Single 3.3V power supply

This 1000Base-LX Small Form Factor Pluggable (SFP) transceiver module is compatible with the Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA). It simultaneously complies with Gigabit Ethernet as specified in IEEE Std 802.31 and 1x Fiber Channel as defined in FC-PI 13.03.

ТОП 10 най-разглеждани продукти

Възползвайте се от нашите услуги

Адрес и контакти на сервизът за лаптопи и компютри във Варна